RSS Državni ured za Hrvate izvan Republike Hrvatske http://hrvatiizvanrh.hr/en/rss Službene vijesti Državni ured za Hrvate izvan Republike Hrvatske Državni ured za Hrvate izvan Republike Hrvatske Thu, 23 Mar 2017 03:18:44 +0100 hr-hr - http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/465// http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/465// Tue, 21 Mar 2017 00:00:00 +0100 - http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/466// http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/466// Tue, 21 Mar 2017 00:00:00 +0100 - http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/464// http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/464// Fri, 17 Mar 2017 00:00:00 +0100 - http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/463// http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/463// Thu, 09 Mar 2017 00:00:00 +0100 - http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/462// http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/462// Tue, 07 Mar 2017 00:00:00 +0100 - http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/461// http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/461// Sun, 05 Mar 2017 00:00:00 +0100 - http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/460// http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/460// Fri, 03 Mar 2017 00:00:00 +0100 - http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/457// http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/457// Thu, 02 Mar 2017 00:00:00 +0100 - http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/456// http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/456// Wed, 01 Mar 2017 00:00:00 +0100 - http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/458// http://hrvatiizvanrh.hr/en/news/458// Mon, 27 Feb 2017 00:00:00 +0100